A2995 EPIC CEPPO GREY
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A2995 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | EPIC |
| Finishing | NATURAL |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 160cm / 63inch |
| Thickness | 1.2cm / ½inch |
| Weight | 150kg |